Keselamatan Rangkaian
Kuasai prinsip-prinsip melindungi rangkaian komputer daripada akses dan serangan yang tidak dibenarkan. Belajar tentang firewall, VPN, sistem pengesanan pencerobohan (IDS), dan analisis trafik rangkaian dengan alatan seperti Wireshark.
48 courses
💼 Bersedia untuk bekerja
🎓 Dengan sijil
Asas Rangkaian dan Kekuatan Keselamatan Rangkaian
Sijil
Amali
RM 44
→
💼 Bersedia untuk bekerja
🎓 Dengan sijil
Asas Keselamatan Rangkaian: Lindungi dan Jaga Rangkaian Modern
Sijil
Amali
RM 44
→
🏆 Paling popular
🎓 Dengan sijil
Asas Linux dan SQL untuk Keselamatan Siber
Sijil
Amali
RM 44
→
🎓 Dengan sijil
Asas Analisis Keselamatan untuk Pertahanan Modern
Sijil
Amali
RM 44
→
💼 Bersedia untuk bekerja
🎓 Dengan sijil
Asas Rangkaian Komputer
Sijil
Amali
RM 44
→
🌟 Pilihan pelajar
🎓 Dengan sijil
Python untuk Automatik Keselamatan Siber
Sijil
Amali
RM 44
→
💼 Bersedia untuk bekerja
🎓 Dengan sijil
Asas Keselamatan Rangkaian dan Kelemahan Pangkalan Data
Sijil
Amali
RM 44
→
⚡ Terbaik untuk permulaan
🎓 Dengan sijil
Asas Pentadbiran Sistem: Linux, Rangkaian, dan Automatik
Sijil
Amali
RM 44
→
💼 Bersedia untuk bekerja
🎓 Dengan sijil
Asas TCP/IP: Bagaimana Internet Bekerja
Sijil
Amali
RM 44
→
🏆 Paling popular
🎓 Dengan sijil
Asas Internet: Sejarah, Arsitektur, dan Keselamatan
Sijil
Amali
RM 44
→
🏆 Paling popular
🎓 Dengan sijil
Asas Palo Alto Firewall dan Analisis Paket Rangkaian
Sijil
Amali
RM 44
→
🌟 Pilihan pelajar
🎓 Dengan sijil
Pengenalan kepada Komunikasi Rangkaian dan Protokol Modern
Sijil
Amali
RM 44
→
🌟 Pilihan pelajar
🎓 Dengan sijil
Pentadbiran Keselamatan Check Point dan Asas CCSA
Sijil
Amali
RM 44
→
🎓 Dengan sijil
Asas Keselamatan Rangkaian: Melaksanakan Firewall
Sijil
Amali
RM 44
→
🎓 Dengan sijil
Pentadbiran dan Automasi Active Directory dengan PowerShell
Sijil
Amali
RM 44
→
💼 Bersedia untuk bekerja
🎓 Dengan sijil
Keselamatan IT Pertahanan: Melindungi Sistem dan Rangkaian
Sijil
Amali
RM 44
→
🏆 Paling popular
🎓 Dengan sijil
Asas Wireshark: Analisis Rangkaian Praktikal
Sijil
Amali
RM 44
→
🎓 Dengan sijil
Asas Keselamatan Siber: Berfikir Seperti Penggodam untuk Melindungi Data
Sijil
Amali
RM 44
→
💼 Bersedia untuk bekerja
🎓 Dengan sijil
Asas Keselamatan Siber dan Firewall Palo Alto
Sijil
Amali
RM 44
→
🔥 Popular
🎓 Dengan sijil
Suite Protokol TCP/IP: Daripada Asas kepada Konsep Lanjutan
Sijil
Amali
RM 44
→
🌟 Pilihan pelajar
🎓 Dengan sijil
Asas Rangkaian dan Asas Pusat Data
Sijil
Amali
RM 44
→
⚡ Terbaik untuk permulaan
🎓 Dengan sijil
Asas Firewall pfSense: Lindungi Rangkaian Anda
Sijil
Amali
RM 44
→
⚡ Terbaik untuk permulaan
🎓 Dengan sijil
Pengesanan Ancaman Siber Masa Nyata dan Pertahanan Rangkaian
Sijil
Amali
RM 44
→
🌟 Pilihan pelajar
🎓 Dengan sijil
Asas Keselamatan Rangkaian: Prinsip dan Amalan Moden
Sijil
Amali
RM 44
→
Showing 1–24 of 48 courses